Кошик
462 відгуків

Автоматика для воріт

Вже давно минули ті часи, коли єдиним варіантом заповнення в'їздів у двір і гараж були розпашні ворота. Нині величезною популярністю користуються різні види воріт, які працюють автоматично. Чи варто говорити про їх переваги? Але для того, щоб вони працювали беззаперечно, необхідно купити автоматику для воріт. Багато хто не приділяють належної уваги вибору саме цього елементу автоматичних воріт. І даремно, адже це серце, за допомогою якого і працює конструкція.

Для того, щоб зробити правильний вибір, важливо дотримуватися певних правил. Автоматика до воріт підбирається індивідуально. Оскільки найбільш популярні нині види автоматичних воріт бувають трьох типів: розпашні, секційні і відкатні, то і автоматику для них потрібно підбирати індивідуально:

  • Розпашні мають три види приводів на ворота черв'ячного (лінійного), важільного, підземного. Всі вони підходять для певної конструкції, перший – найпопулярніший, другий підходить для великих і широких колон огорожі , а останній повністю ховається з очей, тому відмінно підійде для естетичного рішення. Також дуже важливо, щоб диск мав запас потужності. В залежності від ваги і розмірів воріт важливо підібрати потужність автоматики.

  • Підбір автоматики для секційних воріт залежить від їх площі і висоти отвору. Адже потужність приводу розрахована на певну вагу і параметри. Якщо підібрати автоматику неправильно, вона відмовить у роботі.

  • При виборі автоматики для воріт важливо звернути увагу на такі параметри як : інтенсивність використання , матеріал редуктора , що використовуються кінцеві вимикачі , простоту налаштувань і монтажу , наявність сервісного обслуговування та комплектуючих. Краще віддати перевагу приводам з металевої коробку частиною, адже вони довговічні і мають великий запас міцності. Звичайно ж, чим більше потужність приводу, тим краще буде працювати конструкція воріт. На початку і в кінці циклу відкриття стулки автоматикою можливі налаштування уповільнення, яке дозволяє воротам працювати набагато плавніше . Але є і зворотна сторона використання уповільнення в приводах відкатного типу , це втрата потужності двигуна в зимовий період при низьких температурах , тому часто цю функцію просто відключають при монтажі .  Привід для відкатних воріт цього типу повинен мати живлення в 220 або 380 Вольт.

В нашем интернет-магазине вы можете приобрести комплект автоматики для ворот от лучших мировых производителей. Высокое качество продукции гарантирует длительный срок эксплуатации. Автоматика для ворот, цена которой всегда соответствует качеству, а также мощный привод для ворот, цена на который порадует многих − все это мы предлагаем вам приобрести в нашем магазине. Наша продукция сертифицирована и оригинальна, поэтому, покупая у нас автоматику любых мировых производителей, вы можете быть уверены в ее подлинности. Ми не експериментуємо з нашими клієнтами , ми пропонуємо тільки перевірену часом продукцію.  

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner