Кошик
462 відгуків

Автоматика для розпашних воріт

Автоматичні розстібні ворота вважаються найпопулярнішими воротами в Україні.  Це пояснюється простою конструкцією , а також і тим фактом , що автоматику можна легко встановити на раніше встановлені стулки , не передбачають встановлення автоматики. Зараз найбільш популярні для автоматизації розпашних воріт приводу лінійного типу. 

Підбір автоматики для розпашних воріт виконується за кількома важливими характеристиками : 

 • Довжина створки воріт (площа полотна стулки) 
 • Вага стулки воріт
 • Інтенсивність використання (цільове призначення) 
 • Відстань від петлі до краю кріплення приводу (лінійні , важільні , підземні  привода)
 • Легкість ходу воріт 

 

Розпашні ворота є класикою. Немає людей, які б не зустрічали гаражі з входом, оснащеним саме таким типом воріт. Але упродовж тривалого часу вони були дуже незручними. Тепер же їх оснастили автоматикою і немає нічого більш простого у використанні. А для того, щоб їх відкрити або закрити, необхідно лише одне натискання кнопки. І все ж важливо докласти зусиль до вибору, якщо вам потрібна автоматика на ворота розпашні, яка прослужить вам протягом довгого часу.

При покупці варто звернути увагу на такі показники:

 • Перша і дуже важлива інформація про автоматики − це її виробник. Ні для кого не секрет, що китайські прилади мають більш низьку ціну. При цьому вони значно поступаються в довговічності систем, вироблених в країнах Європи. Електропривод для розпашних воріт, ціна якого тісно пов'язана з якістю, варто вибирати з особливою увагою.

 • На наступному етапі варто грунтовно замислитися про тип приводу. Автоматичний привід для розпашних воріт випускається у двох видах: важільному і червячном. Кожен з них має свої переваги і недоліки, вам же залишається зупинити свій вибір на тому, який підійде найбільше для ваших воріт.

 • Черв'ячний тип приводу дуже зручний у використанні і просто монтується, а головною його перевагою є те, що він підходить для воріт відкриваються як назовні, так і всередину гаража. Це той привід для розпашних воріт, ціна якого значно нижче, ніж у важільного. Якщо у вас виникла необхідність встановити черв'ячний привід  всередині отвору , при відкриванні ваших розпашних воріт назовні , потрібно розуміти,  що при монтажі такого типу, автоматика забирає близько 30 сантиметрів від прорізу воріт .

 • При великих значеннях відстані від центру петлі до краю кріплення приводу , використання системи автоматики стає безальтернативним. Важільний тип автоматики відмінно підходить для тих воріт, які відкриваються усередину.  А завдяки своїй конструкції має ряд переваг у порівнянні використання лінійного двигуна .

 • Якщо ви вирішили купити автоматику для розпашних воріт, також варто звернути увагу і на потужність приводу. Оскільки отвір може бути різних розмірів, то і параметри воріт відрізняються. тому чим більше вага і периметр воріт, тим вище повинен бути показник потужності приводу.

 • При можливості купити привід для розпашних воріт з додатковими опціями, варто задуматися про необхідність тих чи інших функцій.

Купити комплект автоматики для розпашних воріт, ціна якого буде відповідати якості, ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Тільки кращі системи від найвідоміших світових виробників, представлені у нас, прослужать вам протягом довгого часу. Наша автоматика для розпашних воріт і ціна на неї зможуть приємно здивувати кожного.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner