Кошик
446 відгуків

Автоматичні розсувні двері

Дуже зручним і ефективним способом поділу простору є установка розсувних дверей. На відміну від звичайних дверей, вони не передбачають запас простору для власного функціонування, так як відкриваються і закриваються боку. Також простір можуть розділяти розсувні перегородки.

Розрізняють механічні та автоматичні розсувні двері. Механічні використовуються в якості міжкімнатних, як в житлових, так і в робочих приміщеннях. Автоматичні виконують роль вхідних дверей у великих торгових центрах і офісних будівлях. З різними видами таких дверей ми також стикаємося в транспорті.

Механічні розсувні двері відкриваються за допомогою фізичного впливу на них. Автоматичні мають спеціальний фотоелемент, який фіксує появу перед дверима людини і передає сигнал на механізм, що відкриває двері.

Незалежно від типу, розсувні двері мають такі основні складові:

  • дверне полотно;

  • дверна коробка;

  • направляючі;

  • фурнітура;

  • касета (входить в комплектацію не у всіх моделей).

Матеріал для дверного полотна залежить від Ваших уподобань. Це може бути метал, дерево або комбінація зі склом. Дверна коробка являє собою саму основу, в яку поміщається весь дверний механізм. Від її якості залежить те, як буде функціонувати розсувні двері, і наскільки довго вона прослужить. Механізм напрямних, матеріал, з якого вони виготовлені, і їх розмір залежить від типу дверного полотна. Головним показником у цьому разі є його маса.

Де придбати розсувні двері в Україні

Якщо Вас зацікавили розсувні двері, придбати їх Ви можете в торгово-сервісній компанії «ВСІ ВОРОТА». На сайті нашого магазину Ви можете вибрати розсувні двері скляні, дерев'яні, металеві і комбіновані. У нас Ви зможете придбати якісну продукцію за цілком доступною ціною. Скільки коштують розсувні двері, Ви можете уточнити на сайті нашої компанії у каталозі товарів.

Торгово-сервісна компанія «ВСІ ВОРОТА» займається продажем, доставкою і установкою розсувних дверей. Розсувні двері можуть функціонувати тільки за умови якісної установки. Тому дуже важливо, щоб цю роботу виконували досвідчені фахівці, які працюють в нашій компанії.

Ціни на розсувні двері залежать від безлічі факторів: від якості полотна, комплектації, фірми виробника.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner