Кошик
462 відгуків

Шлагбауми

Автоматичні шлагбауми, шлагбауми, в'їзні бар'єри, бар'єри для в'їзду

Якщо вам потрібен ідеальний механізм регулювання транспортного потоку або обмеження доступу на будь-яку територію, то найпростішим, але при цьому просто незамінним, варіантом стане шлагбаум. Саме з нього починається комплекс заходів безпеки з охорони закритих об'єктів будь-якої спрямованості: будівлі банків і ресторани, магазини, лікарні, аеропорти та приватні володіння. Скрізь вони несуть і безперебійну цілодобову службу.

Практично завжди (крім зовсім уже режимних об'єктів) використовується звичний всім паркувальний шлагбаум. Простота конструкції і стійкі до корозії матеріали завдяки високим показникам IP захисту , роблять його кращим вибором. Це річ, яка прослужить вам максимально довгий час і швидко окупить будь-які витрати на придбання та установку.

Збираючись шлагбаум купити, в першу чергу потрібно звернути увагу на виробника. Лідерами в цьому питанні є товари компаній Came і Nice. Перший виробник використовує в своїх шлагбаумах технологію низьковольтного живлення, що робить їх абсолютно безпечними і високоефективними пристроями.

Вироби другої компанії показують найвищу надійність і продовжують справно працювати навіть в умовах низької температури. Можливість установки системи підігріву, фотоелементів і низьке енергоспоживання роблять цей вибір прекрасним для установки на будь-яких об'єктах.

Вибираючи підходящий шлагбаум ціна, це те, на що варто звернути увагу тільки в другу чергу. Це важливий параметр і, вивчивши всі достоїнства цієї моделі, покупець підсвідомо очікує позамежних сум. Але і тут ми можемо вас приємно здивувати. Вартість наших товарів повністю обґрунтована! Ніяких додаткових «захованих» відсотків і переплати, тільки чесні ціни. Вистачить купувати низькопробні, але дорогі речі. Краще зверніться в компанію «ВСІ ВОРОТА».

Наш магазин пропонує вам товари провідних європейських виробників. Тому, купуючи у нас, ви можете бути впевнені в наступному:

  • висока якість продукції;

  • наявність гарантії;

  • підтверджені сертифікати якості;

  • демократична цінова політика.

Якщо ви житель столиці і задумали придбати шлагбаум – продаж в Києві здійснюється безпосередньо в нашому магазині. Для мешканців інших міст, які бажають придбати якісні товари за обґрунтованими цінами, постійно працює відділ доставки. Найкоротші терміни, гарантія отримання товару та його збереження – пріоритетні завдання наших співробітників

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner