Кошик
462 відгуків

Пульти та аксесуари для воріт

У цьому розділі представлені основні комплектуючі та аксесуари для ворітної автоматики основних виробників Hormann , CAME, FAAC, Professional, BFT і т. д. 

У кожного виробника автоматики існує своя лінійка додаткових аксесуарів , таких як : пульти дистанційного керування , фотоелементи , приймачі , сигнальні лампи , електромагнітні петлі , антени , зовнішні (універсальні) приймачі. Як правило аксесуари одного виробника не взаємозамінні з аксесуарами іншого виробника автоматики (пультами Hormann Ви не зможете відкрити шлагбаум або автоматику для воріт виробництва САМЄ або FAAC) , тільки за умови використання універсального приймача !!!  

 

Універсальний пульт для воріт і шлагбаумів стане ідеальним придбанням для власників будь-яких типів автоматичних воріт, яким доводиться щодня долати загороджувальні пристрої на шляху до лому або з нього. Такі брелоки здатні замінити оригінальні, оскільки вони можуть керувати автоматикою усіх відомих фірм – виробників.

Пульти для воріт і шлагбаумів мають чотири канали дистанційного управління (здатні відкривати до чотирьох абсолютно різних пристроїв), що працюють на частоті 433, 92 МГц. Вони єдині мають динамічний і статичний код, що є оптимальним варіантом. Більше мільйона різних комбінацій кодування дозволяють повністю убезпечити своє майно від недоброзичливців. Радіус їх дії складає до 50 метрів. Такі пульти ДУ здатні забезпечувати безперебійний цикл відкривання/закривання при будь-яких погодних умовах і їх сигнал не перебивається іншими пристроями, що працюють на тій же радіохвилі.

Купити в Україні універсальні пульти для воріт і шлагбаумів можна у торгово-сервісному центрі «ВСІ ВОРОТА», який займається не тільки реалізацією автоматичних комірних конструкцій, але і їх наладкою і обслуговуванням.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner