Кошик
462 відгуків

Фурнітура для відкатних воріт

Затребуваність на українському ринку консольних воріт відкатного типу пояснюється їх практичністю. При їх установці залишається зазор між воротами і поверхнею землі, що забезпечує функціональність воріт навіть при метрових заметах. При монтажі воріт використовуються комплекти консольної фурнітури з необхідними для нормальної роботи воріт деталями і механізмами. Комплекти розраховані для відкатних воріт вагою 400 кг, 700 кг., а так само 600 і 1200 кг.

 

Комплектуючі для відкатних воріт

Набори для монтування відкатних консольних воріт включають в себе наступні комплектуючі та фурнітуру:
― роликові каретки;
― напрямні;
― верхні підтримувальні ролики;
― верхній і нижній уловлювачі;
― накатні ролики;
― заглушки для направляючої і торців.

Зазвичай всі ці комплектуючі для відкатних воріт надаються в наборі. І буде помилкою вважати, що для даного виду відкатних воріт потрібні тільки ролики, які будуть підтримувати конструкцію, і напрямні. Для того, щоб відкатні ворота служили довго і надійно, краще зупинити вибір на наборі фірмових комплектуючих і фурнітури для даного типу воріт.

 

Комплекти консольної фурнітури для воріт 400 кг і 700 кг

Наш магазин продає стандартні набори комплектуючих і консольної фурнітури для відкатних воріт вагових категорій до 400 кг і до 700 кг. Крім того, ми можемо запропонувати набори для воріт до 600 і 1200 кг.

Виготовлення комплектуючих для наборів відбувається з розрахунком на певну навантаження. При створенні деталей для різних по вазі воріт 400 кг і 700 кг, в хід йдуть матеріали різного ступеня міцності і надійності, тому необхідно враховувати рівень навантаження на комплектуючі.

У нас широкий вибір комплектів якісної фурнітури від надійних брендів — ви обов'язково зможете підібрати відповідний комплект.
Вдалих покупок!

Відкатні ворота користуються великою популярністю, оскільки їх відкриті стулки не займають простору. Відповідно, фурнітура для відкатних воріт також користується великим попитом. Якісні комплектуючі дозволяють довше зберігати полотна воріт у первісному вигляді і значно подовжують експлуатаційні терміни вироби.

Основні і допоміжні комплектуючі

Верхні роликові власники утримують полотно секцій під час руху, не дозволяючи їм нахилятися в сторони і забезпечуючи тим самим стійкість воріт. Для того, щоб всередину профілю не потрапляла бруд, полотно воріт надійно захищене з торців сталевими заглушками. Навантаження від верхніх кареток плавно розподіляється на нижні вловлювачі, попереджаючи пошкодження секцій воріт. Всі ці допоміжні механізми покликані покращувати роботу загороджувальних конструкцій.

Оригінальна фурнітура для відкатних воріт, ціна яких приємно здивує покупців, представлена у великому асортименті в київській торгово-сервісної компанії «ВСІ ВОРОТА». Ми пропонуємо клієнтам тільки якісні товари за демократичними цінами, тому що працюємо безпосередньо з виробниками.

Фурнитура откатных ворот обычно продается в готовых наборах, предусмотренных заводской сборкой, но этот вариант не всегда устраивает покупателей, поскольку иногда требуется всего лишь замена некоторых деталей, а не всего механизма в целом. Для этого наша компания предлагает приобретать фурнитуру для откатных ворот в Киеве и других городах Украины не только в виде наборов, но и отдельно. Это помогает не только сэкономить денежные средства, но и подобрать именно тот механизм, который будет полностью подходить к установленной ранее системе.

Якщо ви не впевнені в правильності свого вибору, то вам варто звернутися до співробітників нашої компанії за допомогою. Зробити це можна за номерами телефонів, зазначених на сайті, або за допомогою форми зворотного зв'язку. Досвідчені фахівці організації «ВСІ ВОРОТА» здатні швидко і точно підібрати потрібні комплектуючі, відштовхуючись від вашого типу автоматики та особливостей її експлуатації.

Купуючи комплект фурнітури для відкатних воріт, ви можете бути впевнені в якості товарів і монтажу, тому що наша компанія займається не тільки реалізацією, але і технічним обслуговуванням.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner