Кошик
462 відгуків

Складське обладнання

На перший погляд склад є одним з найскладніших господарських будівель, але при правильному підході всі роботи в ньому можна прискорити та спростити. Для цього необхідно правильно обладнати складське приміщення. В асортименті торгово-сервісної компанії «ВСІ ВОРОТА» наявні такі елементи для облаштування складського приміщення:

  • перевантажувальний міст дозволить спростити процес навантаження, завдяки чому порівнюється відстань між підлогою складу і кузовом машини;

  • складської герметизатор дозволить обмежити потрапляння на склад пилу, сміття, а головне – вологи в сиру погоду і під час дощу;

  • ворота є основним засобом безпеки, що захищає складське приміщення, як від зовнішніх факторів, так і від проникнення сторонніх осіб;

  • шлагбауми найчастіше встановлюються на під'їзді до складу, обмежуючи в'їзд для певного кола людей;

  • фурнітура.

Все це дозволяє спростити і покращити функціонування складського приміщення, а також посилити його безпеку. Знайти якісне і не дороге обладнання в Україні не так просто.

Якщо Ви вирішили облаштувати склад згідно з новим технологіям, ми будемо раді Вам, як новому клієнтові. Наша компанія пропонує Вам якісний товар за доступною ціною від різних виробників. З нашою продукцією Ви зможете максимально автоматизувати свій склад, захистити його від зовнішніх факторів, вологи, пилу, а також від проникнення сторонніх осіб.

Важливим моментом є те, що компанія «ВСІ ВОРОТА» має свій сервісний центр, що дозволяє нашим клієнтам не шукати майстра у разі, якщо виникли проблеми.

Обладнання для складського приміщення ділиться на дві підгрупи. Перша дозволяє спростити процес завантаження і вивантаження матеріалів, а друга виконує захисні функції.

Щоб замовити нашу продукцію досить зв'язатися з менеджером. Він допоможе підібрати найбільш підходящі для Вас моделі різного обладнання. Також Ви можете самостійно ознайомитися з технічними характеристиками складського обладнання і дізнатися, скільки воно коштує, заглянувши в каталог на сайті.

При виборі важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлене обладнання, а також на ті елементи, з якого воно складається, включаючи автоматику. Кожен тип обладнання виконує свої функції.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner