Кошик
469 відгуків

Автоматика для відкатних воріт

В останні роки автоматика для відкатних воріт стала значно  доступніше і  все більш популярною серед власників приватних будинків і гаражів. Багато в чому цьому сприяє можливість комплектації автоматики для воріт різноманітними системами доступу і управління .

Доступна за вартістю автоматика дозволяє домогтися вирішення відразу декількох завдань:

  1. Істотно підвищити зручність використання відкатних воріт. Відкрити або закрити їх власник зможе за допомогою пульта дистанційного керування.
  2. Забезпечити безпеку території або приватного будинку. У закритому положенні ворота будуть надійно заблоковані.
  3. Збільшити термін експлуатації воріт і фурнітури . Завдяки використанню автоматики для воріт полотно рухається більш плавно і рівномірно .

Багатьох покупців турбує питання розблокування воріт при відключенні електроенергії. Виробники давно вирішили цю проблему: в комплекті до кожної автоматичної системи додається ключ, який дозволяє розблокувати привід  і перевести ворота в ручний режим.

Автоматика для відкатних воріт від провідних виробників, що поставляється компанією ТСК «Всі Ворота», відрізняється надійністю і довговічністю. Широкі функціональні можливості дозволяють регулювати налаштування в залежності від потреб клієнтів. Відмітними властивостями пропонованих нами автоматичних систем є їх простота монтажу: їх можна встановити навіть на ворота, які уже якийсь час знаходяться в експлуатації, причому роботи займуть зовсім небагато часу.

Автоматика для відкатних воріт

Одним з найпопулярніших видів автоматичних воріт є відкатні. Вони не займають багато місця, прості в монтажі і привабливі зовні. Завдяки своїй конструкції вони можуть прослужити вам без значних поломок протягом багатьох років. Але для того, щоб система працювала якісно, потрібно підібрати хороший механізм для її роботи. Купити привід для відкатних воріт ви можете в нашому інтернет-магазині. Для того, щоб вибрати найбільш відповідну автоматику для воріт, варто прислухатися до наступних порад:

  • Важливою частиною, якою володіє електропривод для відкатних воріт, є внутрішні і зовнішні редукторні шестерні . Вони бувають трьох типів: сталеві, алюмінієві та сілуміновие. При їх виборі важливо оцінити ступінь зношуваності матеріалів, з яких виготовляється редуктор. Найбільш підходящим для приватного сектору з м'яким теплим кліматом вважається симулин, адже він більш амортизуючий  і відмінно працює при терті.

  • Потужність приводу настільки ж важлива характеристика, як і його зношуваність. Справа в тому, що саме потужність повинна повністю відповідати вазі і розміру передвигаемых воріт. Купуючи автоматику з надто великими показниками потужності, ви не тільки переплатите, але і ризикуєте стати жертвою надмірної швидкості дії привода. Що ж стосується недостатньої потужності, то з таким приводом ворота просто не поїдуть. Обов'язково враховуйте той факт,  що показники потужності мотора  і ємності конденсатора можуть знижуватися  у холодну пору року , особливо після снігу або  намерзлого льоду.

  • Варто звернути увагу на додаткові функції. Тут вам необхідно подумати про те, що саме вам необхідно. Серед додаткових можливостей є часткове відкриття , так звана функція хвіртки. Ця функція дозволяє відкривати ворота до певної точки, що значно скоротить ваш час, якщо немає необхідності в повному відкритті виїзду. Якщо ви часто забуваєте закрити ворота за допомогою пульта, вам на допомогу може прийти функція автоматичного закриття і коли закінчиться час, вказане вами, ворота просто закриються самостійно. Фотоелементи безпеки реагують на перетин променя светобаръера , тому є захистом від непередбачуваних ситуацій. Приміром, якщо дитина пробігає через ворота в момент закриття, вони просто зупиняться і продовжать свій рух , тільки після того, як  фотоелементи безпеки подадуть сигнал на плату управління , що перешкоди для руху воріт більше немає.

  • При покупці зверніть увагу на країну виробника. Китайська автоматика для відкатних воріт має найбільш низьку ціну і серед її виробників все частіше з'являються ті, які націлені на максимально високу якість. Європейські виробники виробляють надійну продукцію, але вона має досить високу вартість. Автоматика на ворота відкотів і ціна на неї вимагають особливої уваги, а також аналізу з вашого боку.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати комплект автоматики для воріт від кращих виробників з усього світу. Якісна автоматика для відкатних воріт з Китаю, яка зможе порадувати кожного. Тільки оригінальні товари, будуть служити вам протягом довгого часу. Саме у нас ви можете придбати привід для відкатних воріт, ціна якого відповідає якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner