Кошик
462 відгуків

Вибираємо ворота в гараж

Вибираємо ворота в гараж

 

Вибираємо ворота в гараж.

Кожний щасливий власник приватного будинку хоч раз задавав собі питання про те, які гаражні ворота поставити себе в гараж. Сьогодні, даний ринок уже готовий надати покупцеві різноманітний вибір для задоволення найвибагливіших й вишуканих смаків, чого були позбавлені наші батьки і діди в колишній країні рад.

«Отже, що ви можете мені запропонувати?», - запитаєте ви у менеджера будь ворітної компанії. Та інформація, яку ви отримаєте від менеджера, залежить від дуже багатьох факторів, а саме – спрямування і політики даної компанії, кваліфікації менеджера, залишку на складі продукції компанії, настроєм менеджера, митними бар'єрами в країні і т. д. І зовсім не факт, що той вибір, який ви зробите разом з менеджером, буде найоптимальнішим для вас. Тому і виникла ідея написання даної статті. У ній буде розглянуто стандартні рішення для установки воріт, і вже володіючи цією інформацією, менеджер компанії, до якого ви звернетеся, не зможе приховати від вас той варіант, який ви собі примітили або не розповісти про переваги вашого вибору або приховати недоліки його пропозиції.

Найпоширенішими встановленими воротами у нас в країні є розпашні ворота. Даним фактом ми зобов'язані нашим спадщини, всі старі приватні будинки комплектувалися виключно розпашними воротами. Є у таких воріт переваги і недоліки?! Безумовно, є і достоїнства і недоліки. Самим головним достоїнством даних воріт є те, що в 90% будинках вони вже встановлені. І якщо ви купили будинок, або він дістався вам у спадок і в ньому вже встановлені ворота це дуже добре. Другим і, мабуть, останнім перевагою цих воріт є те, що ви зможете зробити їх самостійно або, принаймні, організувати процес виробництва таких воріт, що дозволить вам заощадити певну суму. Робляться вони дуже просто: отвір окантовывается металевим куточком, з металевої профільної труби з допомогою зварних швів робиться рамка воріт, потім рамка воріт зашивається сталевим листом або деревом, приварюються петлі засувки і ручка і залишиться нанести лакофарбове покриття. От і все. Весь процес виробництва займає 1-2 дні плюс 1-2 доби на висихання фарби. А ось з недоліками даних воріт все йде набагато різноманітніше. Всі недоліки компенсуються достоїнствами інших видів воріт, про які буде розказано нижче, і головна з них це дуже довгий і складний процес відкриття закриття. Кожну стулку потрібно відкривати окремо і окремо відкривати замок або упор на кожній стулці. А адже їх потрібно буде ще і закрити ...

Підйомно-поворотні ворота. Дані ворота були дуже поширені до виробництва такого виду воріт секційних. Основною перевагою цих воріт є те, що вони відкриваються не в сторони, а вгору і у відкритому стані стають паралельно стелі, економлячи при цьому простір. Механізм відкривання закривання оснащений пружинами розтягування, які частково компенсують вагу воріт. Крім того, за допомогою роликом відкриття і закриття воріт здійснюється дуже легко, тихо і плавно. Ще перевагою цих воріт є відсутність щілин по периметру примикання воріт. Ну і на монтаж таких воріт потрібно до 4 годин.

Секційні ворота. Були розроблені після підйомно-поворотних воріт і на багато пізніше розпашних воріт. Тому даний вид воріт має цілий ряд унікальних переваг. Почнемо з того, що ці ворота можна встановити на отвір будь-якої форми. Це пояснюється конструкцією даних воріт. Вони встановлюються зсередини на отвір, тому, навіть якщо отвір має арочну або трикутну форму, то достатньо поставити ворота з найбільшою світловою висоті і естетично малюнок отвору не буде порушений, а ворота будуть функціонувати як треба. Ще одним серйозним перевагою є їх компактність. Ворота у відкритому положенні розташовуються паралельно підлозі, але при відкритті панелі, з яких складається полотно воріт, переламуються, в результаті ворота відкриваються і закриваються навіть, якщо машина припаркована на відстані 10 см всередині або зовні гаража. Герметичність по всьому отвору забезпечують гумові ущільнення, в парі з заводським утепленням полотна піно поліуретаном роблять можливим використання даних воріт в будь-яких кліматичних умовах.

Порівняння всіх трьох видів воріт представлено в таблиці:

Вид воріт

Тривалість відкривання/закривання

Щільність прилягання до отвору

Утеплення

Радіус відкривання

Розпашні ворота

До 240 сек

80%

Потрібно робити самостійно

1,25 м

Підйомно-поворотні ворота

До 10 сек

99%

Потрібно робити самостійно

0,8 м

Секційні ворота

До 10 сек

99%

Присутній в комплектації

0,1 м

 

Окремо потрібно відзначити той факт, що дизайнерські рішення за зовнішнім виглядом воріт не залежать від виду воріт. Є секційні ворота відрізнити від розпашних воріт.

Тепер розглянемо можливість автоматизації воріт. Автору подобається думка, що автоматизувати можна все, на що може впасти очей, але відносно воріт є рішення по автоматизації всіх трьох видів воріт. Автоматизація розпашних воріт обійдеться на 10-40% дорожче автоматизації інших видом воріт. І окремо, встановити привід на ворота обійдеться вам у суму від 250 євро до 500 євро. В окремих випадках вартість може бути і вище.

Після того, як ми коротко розглянули характеристики воріт, ми можемо порівняти і ціни на ворота, які представлені в таблиці для розміру воріт 2500 мм ширина: 2100 мм висота.

Вид воріт

Ціна в Євро

Розпашні ворота зроблені самостійно

180

Розпашні ворота, куплені у дилера

320

Підйомно-поворотні ворота

300

Секційні ворота

580

Монтаж всіх видом воріт обійдеться в 80 Євро.

З таблиці видно, що якщо розпашні ворота не робити самостійно, то втрачається здоровий глузд взагалі з ними зв'язуватися. А от вибір між секційними і підйомно-поворотними воротами, не складний. По-перше, підйомно-поворотні ворота вимагають утеплення на місці, що призведе до подорожчання і збільшення термінів монтажу. По-друге, якщо розмір воріт буде збільшуватися, то різниця між двома цінами на ці ворота буде зменшуватися аж до її вирівнювання. Це пояснюється особливістю виробництва двох цих воріт.

У сфері усього вище сказаного, стає зрозуміло, чому сьогодні популярністю, як у постачальників, так і у покупців користуються секційні ворота.

Автор навмисно не згадав про ще один вид воріт це ролетні ворота. Взагалі, ролети були розроблені для захисту вікон від вандалізму і не законного проникнення. У розрізі воріт, вони теж можуть виконувати цю функцію і навіть можуть забезпечити циклічність роботи до 20 циклів в день. Але дані ворота неможливо утеплити достатньою мірою, автоматика для них дуже примхлива і не надійна. Вартість їх становить до 400 Євро. Тому для закриття отвору від вітру і пилу, функції захисту від шпани і дуже маленького циклу відкриттів (вранці поїхали на роботу, а ввечері повернулися) і при не потрібності утеплення в гаражі ці ворота цілком можуть підійти.

На завершення можу лише сказати, що всі перераховані ворота і варіанти виконання мають право на застосування залежно від особистих поглядів замовника, суми грошей якою ви володієте і завдань, які повинні будуть виконувати ворота.

Отримати більш детальну інформацію Ви зможете звернувшись до Нас за телефоном або електронною поштою.

 

Інші статті
  • Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    На ринку в'їзних воріт дуже широкої популярності набули воріт відкатного типу. Чому склалася така ситуація була розглянута в статті про вибір в'їзних воріт. І якщо читач визначився з вибором типу в'їзних воріт і роздумує про ціну на відкатні ворота, то йому необхідно буде дізнатися і про ціну воріт, у разі якщо він захотів зробити відкатні ворота самостійно. А взагалі варто братися за цю справу, можливо доцільніше купити ворота у виробника?
  • Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Споконвіку розпашні ворота захищають територію власника від небажаних гостей. Однак конструкція розпашних воріт припускає наявність безлічі замикаючих пристроїв, а саме засувка на кожній стулці і центральна засувка між стулками. Крім того, після відкриття стулки потрібно у що-небудь уперти, а то вони загрожують закритися в самий невідповідний момент. Все це робить їх експлуатацію, прямо скажемо, некомфортною. А измелилось що ні будь через століття їх експлуатації?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner