Кошик
462 відгуків

Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати

Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати

 

На ринку в'їзних воріт дуже широкої популярності набули воріт відкатного типу. Чому склалася така ситуація була розглянута в статті про вибір в'їзних воріт. І якщо читач визначився з вибором типу в'їзних воріт і роздумує про ціну на відкатні ворота, то йому необхідно буде дізнатися і про ціну воріт, у разі якщо він захотів зробити відкатні ворота самостійно. А взагалі варто братися за цю справу, можливо доцільніше купити ворота у виробника?

Для відповіді на це питання потрібно визначити ціну на відкатні ворота у фірм, що виробляють дані ворота і калькулюванні вартості робіт і складових елементів отканых воріт.

Сьогодні відкатні ворота можливо придбати у фірм, що спеціалізуються на виробництві відкатних воріт за суму від 7500 грн.

Тепер порахуємо, скільки буде стояти зробити ворота самостійно.

Найважливіший елемент відкатних воріт – це консольна фурнітура для відкатних воріт. Сьогодні на ринку існує дуже багато пропозицій. Автор виділив тільки 3 з них. Всі інші виробники або не виграють по співвідношенню ціна якість або ввезення їх комплектуючих носить не системних характер.

Почнемо з самої дорогої фурнітури і самою якісною. Це фурнітура італійського концерну Rolling Center. Фурнітура для воріт до 400 кг вагою і ширини проїзду до 4000 мм коштує від 2800 грн. Цю фурнітуру відрізняє дуже якісне виробництво. Щоб зробити напрямну трубу з дуже міцної сталі і вигнути з листа спеціальну З подібну форму потрібно дуже дороге обладнання, і таке обладнання є у даного заводу виробника. Всі інші виробники гнуть, метал не такої якості, це пов'язано з тим, що чим м'якше метал, тим менш дорогі потрібні верстати, щоб його зігнути. Другого подібного заводу Rolling Center в світі немає.

Друга компанія, яка заслуговує уваги, – це Алютех і фурнітура Алютех виробництва Білорусії. Її вартість становить від 1800 грн і це значно дешевше, ніж у попереднього представника. Як і у конкурента, фурнітура Алютех теж оцинкована, але основна відмінність – це напрямна труба, вона зроблена з металу менш якісного. Але наскільки це вплине на функціонування воріт. Якщо ворота не важкі, зроблені з квадратної труби і зашиті профлистом, як візьме, то такі ворота будуть однаково добре працювати як на фурнітурі Алютех так і на фурнітурі Rolling Center. Є тільки одна деталь. При низьких температурах близько -20 градусів, метал деформується, і фурнітура Алютех деформується трохи сильніше. В результаті, якщо ворота будуть зроблені менш скрупульозно або неправильно підібрана автоматика, то в зимовий період можлива робота зі збоями. Ймовірність таких збоїв на фурнітурі Rolling Center набагато нижче.

Заключний претендент – це фурнітура запорізької компанії Roll Grand. Ціна даної фурнітури від 1200 грн. І найголовніше відмінність даної фурнітури це не оцинкована напрямна труба. Плюс метал тут самий неякісний. У результаті при зміні температур, дані ворота найбільш схильні некоректним робіт, плюс дана фурнітура буде швидше піддаватися корозії, не дивлячись на те, як вона була забарвлена.

Як висновок, можна сказати, що якщо ви хочете собі найкращі ворота, то повинні будете викласти 2700 грн за фурнітуру. Але якщо ви не настільки категоричні у виборі якісних комплектуючих і у вас немає підвищених вимог до воріт, то вам підійде фурнітура Алютех. Фурнітура Рол Гранд підійде тільки тим, хто хоче для себе найдешевші ворота, і у нього практично немає вимог щодо зовнішнього вигляду відкатних воріт.

Наступний компонент відкатних воріт – це квадратна металева труба. Зазвичай використовують трубу 60х30 і 40х20. Комплект металу, для виробництва воріт, може коштувати від 1200 грн до 1800 грн. Профлист в середньому можна купити за ціною 70 грн за м. кв.

Тепер можна порахувати, у скільки нам обійдеться ворота власного виробництва.

- фурнітура 1800 грн

- метал 1600 грн

- профлист 600 грн.

Разом 4000 грн. Сюди потрібно додати доставку металу на об'єкт 400 грн, доставку фурнітури на об'єкт 400 грн, роботи зварника 1000 грн і лакофарбові матеріали близько 300 грн. В сумі ворота Вам обійдуться в 4000 грн плюс 1100 грн. Одно 5100 грн. тобто, якщо Ви зможете виконати роботу менеджера з організації виробництва, знайдете грамотного зварювальника і організуєте доставку комплектуючих до вас на об'єкт, ви зможете заощадити 7500 мінус 5100 одно 2400 грн. 300 доларів, не поганий заробіток. Однако нужно отдавать себе отчет в том, что если вы не специалист, то сделать качественно ворота, Вам будет трудно. А еще нужно их правильно смонтировать, самостоятельно зашить ворота профлистом. В результате, может получиться не то, что вы планировали в самом начале.  Поэтому выбор заказывать ворота у профессионала и делать самостоятельно остается за Вами. Кроме того, приведенные цены основаны на самых доступных предложениях. При самостоятельном поиске комплектующих, Вы можете натолкнуться на более высокие цены. Это не удивительно. Виробники воріт можуть отримувати спеціальні знижки від виробників комплектуючих.

 

Отримати більш детальну інформацію Ви зможете звернувшись до Нас за телефоном або електронною поштою.

Інші статті
  • Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Споконвіку розпашні ворота захищають територію власника від небажаних гостей. Однак конструкція розпашних воріт припускає наявність безлічі замикаючих пристроїв, а саме засувка на кожній стулці і центральна засувка між стулками. Крім того, після відкриття стулки потрібно у що-небудь уперти, а то вони загрожують закритися в самий невідповідний момент. Все це робить їх експлуатацію, прямо скажемо, некомфортною. А измелилось що ні будь через століття їх експлуатації?
  • Вибираємо автоматику для відкатних воріт
    Вибираємо автоматику для відкатних воріт
    Існують лише два типу відкатних зсувних воріт і обидва вони залежать від ексклюзивної частини відкатних воріт - це фурнітура. Перший тип відкатних воріт використовує накатную фурнітуру з катається по поверхні отвору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner