Кошик
462 відгуків

Вибираємо автоматику для розпашних воріт

Вибираємо автоматику для розпашних воріт

 

Споконвіку розпашні ворота захищають територію власника від небажаних гостей. Однак конструкція розпашних воріт припускає наявність безлічі замикаючих пристроїв, а саме засувка на кожній стулці і центральна засувка між стулками. Крім того, після відкриття стулки потрібно у що-небудь уперти, а то вони загрожують закритися в самий невідповідний момент. Все це робить їх експлуатацію, прямо скажемо, некомфортною. А измелилось що ні будь через століття їх експлуатації? Зміг геній людини придумати що-небудь, що зробить використання таких воріт комфортним? Відповідь «Так». І це автоматика для розпашних воріт.

Неважливо, які у вас розпашні ворота – ковані, з профлиста, з дерева або просто дві труби перегораживающие заїзд автоматика для розпашних воріт зробить їх експлуатацію комфортною і простий.

Вся автоматика для розпашних воріт ділиться на три типи:

- лінійна автоматика

- важільна автоматика

- підземна автоматика.

Автоматика лінійного типу працює за принципом черв'ячної передачі. Так двигун обертає гвинт черв'яка, по якому рухається гайка, а до неї кріпиться кронштейн стулки воріт. Переваги даного типу є його простота, а це виливається в найдешевшу ціну, надійність конструкції і простоту обслуговування. Однак існує одне обмеження. Це найменша відстань від площини кріплення приводу до площини закритих воріт. Іншими словами, даний тип автоматики можна застосовувати, якщо у вас стулка воріт розміщена на глибині близько до кріплення приводу. Ця відстань повинна бути від 50 мм до 150 мм.

Автоматика важільного типу працює за принципом важеля. Зусилля з двигуна передається з допомогою двухколенного важеля. Це дозволяє огинати кут стовпа і відкривати ворота, у яких відстань від площини кріплення приводу до площини воріт становить до 400 мм. Однак складність передачі зусилля з допомогою важеля зажадала більш складну конструкцію і більш потужну. Тому автоматика даного типу дорожче, ніж лінійні приводи для орних воріт.

Автоматика підземного типу характеризується тим, що привід захований в землі, а важіль, за яким повідомляється зусилля від приводу, кріпиться до нижньої стінки воріт. Перевагою даного типу автоматики є те, що приводу не видно, і здається, що ворота рухаються самостійно. Такий ефектний хід вимагає додаткових витрат. По-перше, при встановленні даного типу існують додаткові витрати з бетонування подушки для приводу. По-друге, при обслуговуванні даного типу приводів існують проблеми доступу безпосередньо до механізму приводу. По-третє, дані приводу повинні мати найбільшу силу при рівних параметрах воріт. Все це призводить до найвищою ціною.

Тепер розглянемо основних виробників даного виду продукції.

Безперечним лідером тут є італійська компанія CAME. Її привід KRONA лінійного типу для автоматизації розпашних воріт є справжнім бестселером. Його ціна близько 450 Євро, є однією з найнижчих, надійність однією з найвищих, а функціональність – однієї з найбільш повних. Автоматика CAME важільного типу коштує близько 600 Євро і традиційно для CAME є однією з самих надійних і функціональних. Автоматика підземного типу CAME коштує близько 1200 Євро і потрібно сказати, що конкурентів у CAME в автоматиці підземного типу практично немає. Тільки німецький концерн HORMANN.

На другому місці в цьому імпровізованому рейтингу стоїть німецький концерн HORMANN. Його акційна пропозиція автоматики важільного типу ROTA MATIC з ціною 499 Євро заслужено займає одну з перших позицій в продажах. Якість німецької автоматики досить висока, а функціонал навіть вище ніж у конкурентів. Крім того, HORMANN єдині хто в комплект своїх приводів включає кріплення і навіть вилку з проводом для пробного запуску. Але у приводів цієї марки існує одна слабкість і ця слабкість перепади напруги і частоти в електромережах. Раціональні німці не цілком розуміють безладу в системі енергосистем, тому не рідкісні випадки виходу автоматики з ладу через перебою в електропостачанні. Важільного типу автоматики у HORMANN немає, а ось підземні приводу є і досить гарної якості. Ціна близько 1500 Євро.

                Есть еще один производитель, о котором нужно упомянуть и это итальянская фирма NICE. Эта фирма является практически сводным братом компании CAME. Такая же линейка продукции, кроме подземных приводов. Цена практически такая же, но на некоторые привода чуть повыше. Качество до недавнего времени, было таким же высоким. Однако политика снижения себестоимости привела к тому, что на некоторых моделях были заменены материалы из металла на более дешевые сплавы, или даже пластмассы, что привело к ухудшению качества, но не настолько, чтобы отказаться от покупки автоматики этой компании.

Автоматика DOORHANN і FACC відносно нові учасники ринку, проте в комплектації приводів даних компаній дуже багато низькоякісних деталей китайського виробництва і їх використання можливе лише при дуже детальному і скрупульозному аналізі роботи різних приводів цих компаній. Ціна на продукцію цих компаній нижче, ціни зазначеної нами вище.

На завершення хочеться побажати читачам достатніх доходів, яких вистачить на автоматизацію своїх розпашних воріт і отримання не з чим незрівнянного задоволення, яке можна отримати від проїзду розпашних воріт автоматизованих електричними приводами.

Отримати більш детальну інформацію Ви зможете звернувшись до Нас за телефоном або електронною поштою.

Інші статті
  • Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    На ринку в'їзних воріт дуже широкої популярності набули воріт відкатного типу. Чому склалася така ситуація була розглянута в статті про вибір в'їзних воріт. І якщо читач визначився з вибором типу в'їзних воріт і роздумує про ціну на відкатні ворота, то йому необхідно буде дізнатися і про ціну воріт, у разі якщо він захотів зробити відкатні ворота самостійно. А взагалі варто братися за цю справу, можливо доцільніше купити ворота у виробника?
  • Вибираємо автоматику для відкатних воріт
    Вибираємо автоматику для відкатних воріт
    Існують лише два типу відкатних зсувних воріт і обидва вони залежать від ексклюзивної частини відкатних воріт - це фурнітура. Перший тип відкатних воріт використовує накатную фурнітуру з катається по поверхні отвору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner