Кошик
462 відгуків

Секційні ворота

Секційні ворота

 

У цій статті мова піде про підйомних секційних воротах. «Чому саме про них?» - запитаєте Ви. Все просто, даний вид воріт найбільш популярний зараз на ринку, як у покупців, так і продавців. Про те, чому склалася така ситуація, що було описано в попередній статті і будь-який бажаючий може ознайомитися з її змістом у нас на сайті.

«Коли краще почати знайомитися з секційними воротами?». Відразу після прийняття рішення про купівлю воріт собі в гараж і виборі даного виду воріт, а ось це рішення потрібно приймати ще на етапі планування спорудження будинку, а конкретніше, на етапі складання плану будинку і креслень до нього. «Чому так рано?». Заняття цим питанням саме в цей час принесе Вам значну економію грошей, так як ви зможете ознайомитися з особливостями продажу даних воріт, які полягають у використанні виробником, так званих стандартних розмірів. Коли налаштовується виробнича лінія з виробництва секційних воріт, значно простіше робити ворота стандартного розміру. Тоді виробник, може зробити запас даних воріт і зберігати їх у себе на складі, очікуючи продажу. В той час, якщо робити ворота індивідуально, то під кожні ворота, потрібно буде підстроювати виробничий конвеєр, що, безумовно, потребує додаткових витрат, які потім будуть перекладені на гаманець покупця. Крім того, на етапі будівництва будинку, а цей етап не швидкий, ви зможете у вільний час досліджувати ринок на предмет найнижчої ціни, і скласти договір, таким чином, коли прийде час встановлення воріт, у вас буде все готово, і ціна даного елемента Вашого будинку буде найбільш оптимальною для Вас. Ще одне питання, яке Ви повинні вирішити для себе це будуть ворота оснащені автоматикою.

Тепер розглянемо докладніше секційні ворота.

Полотно підйомно-секційних гаражних воріт являє собою кілька (від 4 до 6) скріплених один з одним секцій-панелей. Принцип роботи полягає в тому, що при відкриванні секції послідовно йдуть вгору по напрямних на роликах і горизонтально розміщуються під стелею, займають мінімум простору. Щоб компенсувати вагу полотна воріт, у конструкції використовуються пружини розтягування або розкручування (торсіонні). Таким чином, навіть самі великі і важкі ворота зможе підняти навіть тендітна дівчина.

Утеплені секції воріт гаража мають дві стінки, в розрізі виглядає як «сендвіч» із заповненням зі спіненого Піно поліуретану. В основному секційні ворота мають товщину сендвіч-панелей 40-42 мм (Teckentrup, Ruterna, Termoline, Doorhan). Фірма Алютех розробила спеціально для наших умов гаражні ворота з товщиною панелі 45 мм, а вироби концерну HORMANN забезпечують тепло в гаражі при товщині воріт 20 мм.

В гаражних воротах провідних виробників продумано безліч важливих деталей. Загальним для всіх виробників є тільки те, що секційні ворота ставляться зсередини гаража. Для безпеки гаража і його власника виробники встановлюють захист:

- від защемлення пальців між секціями;

- від обриву тросів;

- від розриву пружин;

- від злому і подваживания.

Якість і підвищений термін служби воріт забезпечується двома горизонтальними напрямними і гумовим ущільненням по контуру. Фірмові ворота забезпечуються сертифікатами відповідності. Також гаражні ворота можуть бути оснащені вбудованою хвірткою з доводчиком і комплектом ручок.

Зовнішній вигляд воріт не обмежений. Виробники пропоную широку гаму кольорів. Від стандартних (не потребують додаткової оплати): білий, коричневий, металік; так і декоративних покриттів «під дерево»: золотий, темний дуб, рожеве дерево і т. д. Але і це ще не все. Деякі виробники пішли ще далі, наприклад концерн Hormann або компанія Картек поставляє воріт Teckentrup пропонують ексклюзивні дизайнерські рішення зовнішнього виду воріт, які можна виконати і в ручному вигляді.

Отримати більш детальну консультацію Ви зможете, звернувшись до Нас по телефону або електронною поштою.

 

Інші статті
  • Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    На ринку в'їзних воріт дуже широкої популярності набули воріт відкатного типу. Чому склалася така ситуація була розглянута в статті про вибір в'їзних воріт. І якщо читач визначився з вибором типу в'їзних воріт і роздумує про ціну на відкатні ворота, то йому необхідно буде дізнатися і про ціну воріт, у разі якщо він захотів зробити відкатні ворота самостійно. А взагалі варто братися за цю справу, можливо доцільніше купити ворота у виробника?
  • Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Споконвіку розпашні ворота захищають територію власника від небажаних гостей. Однак конструкція розпашних воріт припускає наявність безлічі замикаючих пристроїв, а саме засувка на кожній стулці і центральна засувка між стулками. Крім того, після відкриття стулки потрібно у що-небудь уперти, а то вони загрожують закритися в самий невідповідний момент. Все це робить їх експлуатацію, прямо скажемо, некомфортною. А измелилось що ні будь через століття їх експлуатації?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner