Кошик
462 відгуків

Вибираємо в'їзні ворота

Вибираємо в'їзні ворота

 

Вибираємо в'їзні ворота.

Як заїхати на свою ділянку з мінімальними незручностями і максимально швидко? Настав час подумати і про це. І хочеться сподіватися, що це тільки складання проекту будинку. У цьому випадку покупець зможе вибрати той вид в'їзних воріт, до якого у нього лежить душа з урахуванням особливостей ділянки а потім врахувати конструкторські особливості обраного виду воріт у проектуванні забору і плануванні території прилеглої до воріт. Але якщо ви вже побудували свій будинок, висадили декоративні рослини, проклали доріжки то і в цьому випадку можливо задовольнити потреби швидкого і зручного заїзду на територію.

Так які ж ворота можуть бути? Існує два основних види в'їзних воріт: розпашні та відкатні, саме про них піде мова нижче. Крім того, заїзд на територію може здійснюватися безпосередньо в гараж, там краще використовувати секційні ворота або підйомно поворотні ворота. Крім того, все більше популярності набуває установка секційних воріт на в'їзді без гаража. У цьому випадку необхідно побудувати ще і навіс для автомобіля, під який секційні ворота будуть засуватися. Але цей варіант, безумовно, буде більш дорогим. Всю інформацію по секційним воротам, Ви зможете отримати з відповідної статті де ми розглядали види гаражних воріт.

Розпашні ворота – історично перша і до цих підлога не втратила актуальності конструкція, вони були особливо актуальні в 60х-90х роках минулого століття. Характеризуються простотою пристрою: два стовпи плюс петлі, на яких висять стулки. Розпашні ворота можуть відкриватися або всередину, або назовні. Шлях руху стулок завжди повинен бути чистим, інакше ворота можуть бути пошкоджені і потребують додаткових вкладень на ремонт, а при проектуванні додаткових будівель поряд з в'їздом знадобитися враховувати особливість розпашних воріт: обов'язкове вільне місце для відкриття-закриття стулок.

Особливість відкатних воріт – більш складна конструкція з рухомим на роликах полотном, зате цим забезпечується одне з головних переваг – можливість переміщатися уздовж внутрішньої сторони турбота при відкриванні, не займаючи місця і не представляючи небезпеки для в'їжджає транспорту.

Підіб'ємо підсумок:

- якщо вільний простір двору не велике і обмежена якимись будівлями, вибір відкатні ворота;

- розпашні ворота можуть стати вдалим штрихом в оформленні широкого двору з достатнім простором для проїзду.

Запасного простору для відкату полотна воріт при відкриванні зазвичай потрібно у півтора рази більше, ніж довжина вільного отвору воріт, саме таку відстань треба передбачити ліворуч або праворуч від прорізу. З тієї сторони, де є запас відстані, буде встановлена несуча система з консольними блоками. При плануванні відкатних воріт потрібно врахувати і те, що консольна конструкція потребує влаштування бетонованого підстави на глибину близько 1 м. Стаціонарні будівлі уздовж турбота за напрямом руху полотна можуть утруднити роботи.

Теперь поговорим о автоматизации ворот и их цене. Производитель предлагает автоматику как для откатных так и для распашных ворот. Автоматика для распашных ворот стоит дороже в силу того, что нужно два двигателя для каждой створки отдельно, но откатные ворота, в свою очередь, дороже чем распашные в результате использования для их производства специальную консольную фурнитуру. И в результате, цена распашных и откатных ворот приблизительно равна. Начинается цена на эти ворота на отметке в 5000 грн без автоматики и 8000 грн с автоматикой и достигает 50-80 тысяч за эксклюзивные решения.

Отримати більш детальну консультацію Ви зможете, звернувшись до Нас по телефону або електронною поштою.

Інші статті
  • Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    На ринку в'їзних воріт дуже широкої популярності набули воріт відкатного типу. Чому склалася така ситуація була розглянута в статті про вибір в'їзних воріт. І якщо читач визначився з вибором типу в'їзних воріт і роздумує про ціну на відкатні ворота, то йому необхідно буде дізнатися і про ціну воріт, у разі якщо він захотів зробити відкатні ворота самостійно. А взагалі варто братися за цю справу, можливо доцільніше купити ворота у виробника?
  • Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Споконвіку розпашні ворота захищають територію власника від небажаних гостей. Однак конструкція розпашних воріт припускає наявність безлічі замикаючих пристроїв, а саме засувка на кожній стулці і центральна засувка між стулками. Крім того, після відкриття стулки потрібно у що-небудь уперти, а то вони загрожують закритися в самий невідповідний момент. Все це робить їх експлуатацію, прямо скажемо, некомфортною. А измелилось що ні будь через століття їх експлуатації?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner