Кошик
469 відгуків

З чим у вас відкатні ворота

З чим у вас відкатні ворота

 

З чим у вас відкатні ворота?!

У цій статті мова піде про найпоширенішому і практичному вигляді в'їзної брами відкатні консольні ворота. Що ж робить ці ворота такими популярними, а головне, практичними? А робить їх такими одне з найбільш значущих винаходів людства - колесо. Так, саме з допомогою колеса відкатні ворота займають дуже мало місця і відкриваються одним рухом руки за 5-10 секунд. Вже зацікавилися? А якщо я скажу, що при використанні відкатних воріт практично не потрібно розчищати сніг для їх відкриття?

Усі ці смаколики можливі завдяки використанню консольної фурнітури. На бетонну основу кріпляться каретки з роликами. За цим роликах катається труба підстави воріт. А все полотно воріт кріпиться до цієї трубі. В результаті ворота рухаються лінійно вздовж паркану при відкритті не споживають цінне місце у дворі. Плюс саме завдяки цьому, не потрібно чистити сніг (в розумних межах).

Процес виробництва воріт дуже простий. Береться профільна труба квадратна, за допомогою зварювання чи скручування робиться рамка воріт, знизу до неї прикручується труба фурнітури. І зашивається саме полотно різними матеріалами починаючи від проф листа і дерева, закінчуючи куванням і полікарбонатом. При цьому, дані ворота є виключно Українського виробництва. Всі матеріали українського походження крім фурнітури. В Україні фурнітуру для відкатних воріт теж роблять, але вона настільки низької якості, що автор статті не може рекомендувати використання її для виготовлення воріт читачам цієї статті. Найоптимальнішими варіантами є фурнітура італійської компанії Rolling Centr. Це найкраща фурнітура за якістю і найдорожча. Вартість комплекту для воріт шириною до 4 м становить близько 300 Євро. Прямим і успішних конкурентом є фурнітура Алютех. Це білоруська компанія. Її вартість становить близько 200 Євро. Она уступает по качеству итальянской фурнитуре в некоторых параметрах но выигрывает по цене.

Поэтому, при выборе откатных ворот заказчику следует обратить внимание на производителя фурнитуры, производителя краски и материал зашивки. А цена будет зависеть от выбранных этих трех составляющих. В целом, цена качественных откатных ворот, которые гарантированно простоят без ржавчины не менее 3 лет составляет не менее 700 Евро.

Осталось только выбрать автоматику для откатных ворот, но об этом существует отдельная статья.


 

Отримати більш детальну консультацію Ви зможете, звернувшись до Нас по телефону або електронною поштою.

Інші статті
  • Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    На ринку в'їзних воріт дуже широкої популярності набули воріт відкатного типу. Чому склалася така ситуація була розглянута в статті про вибір в'їзних воріт. І якщо читач визначився з вибором типу в'їзних воріт і роздумує про ціну на відкатні ворота, то йому необхідно буде дізнатися і про ціну воріт, у разі якщо він захотів зробити відкатні ворота самостійно. А взагалі варто братися за цю справу, можливо доцільніше купити ворота у виробника?
  • Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Споконвіку розпашні ворота захищають територію власника від небажаних гостей. Однак конструкція розпашних воріт припускає наявність безлічі замикаючих пристроїв, а саме засувка на кожній стулці і центральна засувка між стулками. Крім того, після відкриття стулки потрібно у що-небудь уперти, а то вони загрожують закритися в самий невідповідний момент. Все це робить їх експлуатацію, прямо скажемо, некомфортною. А измелилось що ні будь через століття їх експлуатації?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner