Кошик
462 відгуків

Автоматика чи варто зв'язуватися?!

Автоматика чи варто зв'язуватися?!

 

Автоматика чи варто зв'язуватися.

У 21 столітті відкривати ворота вручну розцінюється як анахронізм. Проте, в сучасних реаліях існування сімей в Україні, автоматика для воріт може виявитися непосильною ношею. Як же скористатися перевагами автоматичного управління воротами, хвіртками, дверима і не вибити свою сім'ю з бюджету на кілька місяців? Хоча, тут треба ще розібратися, а чи потрібно взагалі автоматизувати ворота. Бути може це ще один міф, який придумали виробники цієї самої автоматики для банального збагачення і витягування кровно зароблених купюр з гаманців довірливих покупців.

З часів відкриття телеграфу, людство постійно спрощує своє життя. Пральна машина, мікрохвильова піч, автомобіль, телефон і т. д. Без цих пристроїв, більшість людей не уявляють своє життя, але чому так сталося? Наші бабусі прали вручну, діди їздили на коні і всюди встигали (як співає Боярський), а приготування і розігрівання їжі взагалі відбувався на плиті яку топили дровами. А відповідь на це питання в ритмі життя і збільшення інформаційного потоку. Ритм життя з тих пір зріс багаторазово, а інформація подвоюється кожні 5 років. Ми не зможемо повноцінно функціонувати, швидше за все таки заробляти потрібну суму, якщо будемо відволікатися на прання, топку плити, ходіння пішки на роботу і т. д. Всі винаходи людство робить щоб підвищити свою ефективність. Підвищує ефективність людини автоматика? Автор вважає що так, але тільки в тому випадку, якщо правильно підібрана автоматика, і її функціональність використовується більш ніж на 50%.

Тепер розглянемо що Ми можемо автоматизувати. В'їзні розпашні або відкатні ворота. Що ж ми виграємо, якщо будемо використовувати автоматичний привід? Автоматика споживає електрику, але в режимі спокою, в автоматиці задіяний тільки трансформатор, і споживання струму в цьому випадку можна порівняти з включеним в розетку блоком зарядки від мобільного телефону, це дуже не багато. Але в працюючому стані, циклі відкриття закриття автоматика споживає значно більше, а саме від 100 до 230 Вт, це можна порівняти з роботою одного або двох ламп розжарювання, а цикл відкриття закриття триває близько 40 секунд. Але що відбувається з витратами грошей людину, коли він не використовує автоматику? З одного боку людина нічого не витрачає, але з іншого боку, поки водій виходить з машини, відкриває ворота, сідає назад у машину, заїжджає у двір двигун автомобіля працює, споживаючи паливо. Що дешевше паливо або електрику? Експериментальним шляхом на своєму автомобілі з об'ємом 1,8 літра, автору вдалося встановити, що витрата бензину на холостому ходу становить близько 0,9 літра на годину, на дизельних моторах з однаковим об'ємом витрата буде не багатьом менше. 0,9 літра на годину це 10,26 грн в годину 95 бензину Супер на азс Кло. Цикл заїзду у двір через ворота без автоматики займе 3-4 хвилини. А це близько 0,51 грн. У той же час автоматика споживає трохи менше 1 копійки, плюс цілодобова холоста робота дадуть ще до 10 копійок. І того 40 копійок у виграші. Якщо заїжджати мінімум 2 рази (ранок виїзд вечір приїзд), економія 80 копійок а це 14,60 грн в рік. Не вражає правда?. Але не завдання автоматики економити гроші, хоча це вона теж робить. Головне завдання автоматики економити час (його ви вже не купите) а це 12 годин 16 хвилин в рік. Практично цілий день ви зможете провести з дітьми або провалятися в ліжку з дружиною, та що завгодно. Вражає? Вже краще. Але і це не все. Тепер представ ті проливний дощ. Ви вибігаєте з автомобіля, гарячково відкриваєте ворота, вбегаете в нього, заїжджаєте і знову кидаєтеся під дощ щоб закрити ворота. Взимку замерзають замки, іноді відкрити ціла проблема, а Вам, як на зло, потрібно виїхати раніше на ділову і дуже важливу зустріч. І переваг автоматики дуже багато, про це можна написати навіть невелике есе. Але завдання автора підштовхнути Вас на роздуми про доцільність автоматики. Напевно, кожен знайде і свої причини.

Хочеться вірити, що читач не буде чіплятися до розрахунків чи іншого матеріалу, а перейметься ідеєю автоматизації свого життя та підвищення своєї ефективності. І в цьому, Ми зможемо Вам допомогти!

Вибір виробника і огляд цін на автоматику для воріт буде зроблено в наступній статті.


Отримати більш детальну інформацію Ви зможете звернувшись до Нас за телефоном або електронною поштою.

 

Інші статті
  • Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    На ринку в'їзних воріт дуже широкої популярності набули воріт відкатного типу. Чому склалася така ситуація була розглянута в статті про вибір в'їзних воріт. І якщо читач визначився з вибором типу в'їзних воріт і роздумує про ціну на відкатні ворота, то йому необхідно буде дізнатися і про ціну воріт, у разі якщо він захотів зробити відкатні ворота самостійно. А взагалі варто братися за цю справу, можливо доцільніше купити ворота у виробника?
  • Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Споконвіку розпашні ворота захищають територію власника від небажаних гостей. Однак конструкція розпашних воріт припускає наявність безлічі замикаючих пристроїв, а саме засувка на кожній стулці і центральна засувка між стулками. Крім того, після відкриття стулки потрібно у що-небудь уперти, а то вони загрожують закритися в самий невідповідний момент. Все це робить їх експлуатацію, прямо скажемо, некомфортною. А измелилось що ні будь через століття їх експлуатації?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner