Кошик
462 відгуків

Вибираємо автоматику для відкатних воріт

Вибираємо автоматику для відкатних воріт

 

Вибираємо автоматику для відкатних воріт.

У попередній статті автор намагався переконати читача в доцільності автоматизації воріт. Якщо Ви читаєте цю статтю, то, як мінімум, Ви зацікавилися ідеями висловлені автором. Інформація в цій статті допоможе Вам зробити вибір автоматики для воріт легким і оптимальним.

Існують лише два типу відкатних зсувних воріт і обидва вони залежать від ексклюзивної частини відкатних воріт - це фурнітура. Перший тип відкатних воріт використовує накатную фурнітуру з катається по поверхні отвору. Відразу хочеться відзначити той факт, що така конструкція воріт дуже не надійна - ролик постійно натикається на перешкоди у вигляді бруду, каменів і іншого. А найбільші труднощі виникають у зимовий період. Ролик замерзає, не качається по снігу і т. д. Тому, автор настійно рекомендує набувати ворота другого типу з використанням консольної фурнітури. Дані ворота не катаються по землі, труба направляючої спирається на каретку з роликами, які розміщуються за прорізом і вони статичні. Крім того, ролики каретки надійно заховані в трубі фурнітури від атмосферних та інших впливів.

За допомогою чого можна передати зусилля електричного двигуна на полотно воріт? За допомогою зубчастої рейки або ланцюга. Ланцюг зарекомендувала себе не досить надійним і практичним рішенням. По-перше вона засмічується і рветься, по - друге вона гримить. Тому найоптимальнішим варіантом є зубчаста рейка яка кріпиться до полотна воріт або за допомогою зварних швів або з допомогою болтових з'єднань. Електропривод при цьому, може розміщуватися ка на полотні воріт так і на землі біля полотна воріт. Розміщення приводу на полотні воріт обіцяє чимало вигод. По-перше привід захований, по-друге він видає мало шуму. Але є одна негативна торону і це ціна. У таких приводах складна конструкція кріплення і передачі сили тому вони досить дороги. Набагато практичніше і наслідок поширений неї є привід розташовані біля полотна з кріпленням до фундаменту кареток. Такі приводу поєднуються з воротами через шестірню, розкручуючи яку мотор рухає ворота в ту або іншу сторону.

Тепер розглянемо якими аксесуарами можуть мати електропривод для відкатних воріт. Потрібно відзначити той факт, що аксесуари стандартні і не залежать від виробника автоматики.

Фотоелемент. Він складається з приймача - розташовується з одного боку отвору і передавача - розміщується з іншого боку отвору. Принцип дії дуже просто. Передавач посилає сигнал, частіше інфрачервоний промінь. Приймач його приймає, поки сигнал доходить, атома тика працює, тільки варто сигналу перерватися - в отворі буде обіб'є який перерве промінь, ворота відразу зупиняться. Це підвищує безпеку роботи автоматичних воріт. Але варто відзначити той факт, що в побутовому використанні дуже легко проконтролювати вільний отвір, тому доцільність встановлення цього пристрою потрібно визначати на конкретному прорізі.

Сигнальна лампа. Вона служить для сигналізації руху воріт або сигналізації закритого або відкритого. Практичне використання лампи полягає в тому, що вона сигналізує про прийняття приводом сигналу з пульта дистанційного керування (такий сигнал іноді має властивість не доходити в слідстві перешкод).

Антена. Вона підсилює сигнал з пульта дистанційного управління, тобто збільшує відстань з якого ворота можуть відкритися. Без антени зона дії пульта до 30 метрів з антеною - до 200.

Кнопка ключ. Деякі виробники нав'язують цей пристрій у своїх комплектах. Кнопка ключ імітує команди з брелока передавача, але вона не втрачається і не вимагає заміни батарей. З практичної точки зору доцільно придбати ще один запасний пульт дистанційного управління.

Пульт дистанційного управління. Служить для керування воротами а саме для подачі команд на відкриття, закриття або зупинку воріт з певної відстані, тобто дистанційно. Пульти бувають одно, двох, трьох або чотирьох канальними, тобто з однією, двома, трьома або чотирма кнопками. Для чого ці кнопки? Кожна кнопка управляє одними воротами, інші кнопки служать для управління іншими воротами або спеціальними функціями воріт таких як включення освітлення, режим провітрювання або режим неповного відкриття.

Є ще дуже багато різних аксесуарів, але в побутовому використанні достатньо лише тих, про які було розказано.

Тепер найцікавіше. Спробуємо проаналізувати основні марки автоматики і ціни на них.

Російська компанія DOORHAN завозить в Україну і продає свої однойменні приводу, а також італійські приводу фірми FAAC. Що про них можна сказати, в загальному то не багато, вони в основному, працюю справно, але велика кількість в них китайських запчастин і дуже неакуратная збірка робить використання таких приводів вкрай ускладненим. Хоча ціна на них одна з найнижчих. Комплект може стояти близько 350 Євро.

Итальянская компания Nice завозится эксклюзивным дилером Алютех. И автоматика этой фирмы хорошо зарекомендовала себя как по цене (около 400 евро) так и по качеству. В линейке приводов есть очень надежные и долговечные привода. Однако, в последнее время, с целью экономии себестоимости при производстве, компания стала заменять некоторые металлические детали на детали из сплава и даже из пластмассы. Что сразу привело к снижению качества продукции.

Інша італійська компанія CAME зарекомендувала такою ж надійною продукцією та помірною ціною (ті ж близько 400 євро). Автоматика продумана і протестована. А найголовніше, що економія при виробництві не торкнулася використання дешевих матеріалів, а обмежилася спрощенням конструкції, що не позначилося на зниженні якості. А найцікавіше що приводу даної марки дуже ремонтопрігодни, і в цьому показнику їм немає рівних.

Німецька компанія HORMANN навіть відкрила в Україні своє представництво, проте в політиці розвитку цієї компанії дуже мало місця займає автоматика для побутового сегмента. Вони орієнтовані на великі промислові об'єкти. В результаті автоматика даної марки дуже обмежена по а сортименту, дуже чутлива до перепадів напруги (винятком є тільки приводи для гаражних секційних воріт). Вартість 299 євро за спеціальною акційною ціною, однак в комплекті немає ні фотоелементів ні лампи. З порівнянною комплектація ціна збільшиться до 435 євро.

В Україну завозяться ще дуже багато різних марок, проте вони не дуже добре зарекомендували себе при використанні а головне при ремонті.


Отримати більш детальну інформацію Ви можете звернувшись до Нас по телефону або написавши на електронну пошту.

Інші статті
  • Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Вибираємо автоматику для розпашних воріт
    Споконвіку розпашні ворота захищають територію власника від небажаних гостей. Однак конструкція розпашних воріт припускає наявність безлічі замикаючих пристроїв, а саме засувка на кожній стулці і центральна засувка між стулками. Крім того, після відкриття стулки потрібно у що-небудь уперти, а то вони загрожують закритися в самий невідповідний момент. Все це робить їх експлуатацію, прямо скажемо, некомфортною. А измелилось що ні будь через століття їх експлуатації?
  • Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    Відкатні ворота «зроби сам», чи яку фурнітуру для відкатних воріт вибрати
    На ринку в'їзних воріт дуже широкої популярності набули воріт відкатного типу. Чому склалася така ситуація була розглянута в статті про вибір в'їзних воріт. І якщо читач визначився з вибором типу в'їзних воріт і роздумує про ціну на відкатні ворота, то йому необхідно буде дізнатися і про ціну воріт, у разі якщо він захотів зробити відкатні ворота самостійно. А взагалі варто братися за цю справу, можливо доцільніше купити ворота у виробника?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner